Sevgilisini Aşağı Attı, Serbest Kaldı!

  • Albümün Tarihi: 5 Nisan 2020
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Sevgilisini görmek için Ordu’dan Milas’a gelen genç bir kadın, sevgilisi tarafından darp edilerek duvardan aşağıya atıldı. Hastanede tedavi altına alınan genç kadın, otobüsle geldiği Milas’tan ambulansla memleketine gönderilecek.

Sevgilisini Aşağı Attı, Serbest Kaldı!

Milas’ta yaşayan sevgilisi E.T.’yi görmek için Ordu’dan yola çıkarak Milas’a gelen C.K. (22) isimli genç kadın, henüz belirlenemeyen bir nedenle sevgilisiyle tartışma yaşadı. İddiaya göre; E.T., kendisini görmek için kilometrelerce yol gelen C.K.’yi önce darp etti, sonra da menfez duvarından aşağıya itti.

CANİ SEVGİLİ YAKALANDI, YARALI KADIN HASTANEYE KALDIRILDI

Milas Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi ekipleri, genç kızın feryadını duyan duyarlı vatandaşların ihbarıyla hızla olay yerine geldi. Sevilisini darp edip, menfez duvarından attığı öne sürülen E.T. ise polis ekiplerince gözaltına alındı.

Vücudunda kırıklar oluşan C.K. ise olay yerine çağrılan sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına alındı.

OTOBÜSLE GELDİ, AMBULANSLA DÖNECEK!

Hastanede tedavi süreci devam eden C.K.’nın memleketine dönme talebi üzerine devreye giren AK Parti Muğla Milletvekili Yavuz Demir, genç kadının Ordu’ya gönderilmesi için girişimde bulunarak, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Otobüsle geldiği Milas’tan ambulansla dönecek olan darp mağduru C.K., kendisine yardımcı olan AK Parti Muğla Milletvekili Yavuz Demir’e, polis ekiplerine ve sağlık görevlilerine teşekkür etti.

SERBEST KALDI

Polis tarafından gözaltına alınan E.T. ise gerekli işlemlerin ardından Milas Adliyesi’ne sevk edildi. Zanlı, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Bir Yorum Yazın